Ortopedia i rehabilitacja


Naszych Pacjentów obejmujemy kompleksową opieką specjalistyczną, od diagnostyki, poprzez zabiegi operacyjne, po rehabilitację.

Ortopedia

Od lat specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegów endoprotezoplastyki stawu biodrowego oraz stawu kolanowego.

Z zabiegu wszczepienia implantu biodra i/lub kolana korzystają bezpłatnie, w ramach kontraktu z NFZ, Pacjenci z całej Polski.

W Medical Magnus Clinic wykonujemy pełen zakres zabiegów ortopedycznych, w tym m.in. takie, jak:

Ponadto leczymy takie schorzenia, jak np.:

Rehabilitacja

W Medical Magnus Clinic znajduje się ściśle współpracujący z lekarzami Dział Rehabilitacji zapewniający kompleksową opieką zarówno przed, jak i po operacjach. Przyjmujemy również Pacjentów na rehabilitację zachowawczą, w ramach refundacji NFZ oraz usług komercyjnych.

Rehabilitacja przy zabiegu endoprotezoplastyki stawów odgrywa niezmiernie istotną rolę w powrocie do sprawności.

Rehabilitacja w naszym szpitalu rozpoczyna się już na drugi dzień po zabiegu wszczepienia endoprotezy. Stopniowo Pacjent jest pionizowany i staje na nogi przy wsparciu kul łokciowych, a następnie ma wdrażaną rehabilitację usprawniającą. Wszystko pod fachową opieką lekarzy i fizjoterapeutów. Jednocześnie nasi Pacjenci mają przekazywaną szeroką wiedzę z zakresu rehabilitacji, którą powinni kontynuować w warunkach ambulatoryjnych oraz domowych.

Dla Pacjentów po operacjach endoprotezoplastyki stawów proponujemy specjalne pakiety zabiegów rehabilitacyjnych.

Nasi fizjoterapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe zarówno w Działach Fizjoterapii Ambulatoryjnej, jak i na Oddziałach Szpitalnych w tym Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Zapraszamy do nas na indywidualne wizyty terapeutyczne, które obejmują zarówno diagnostykę, jak i jednoczesne stosowanie terapii.

Fizjoterapia w Medical Magnus Clinic jest kompleksowa i obejmuje wiele różnych zabiegów z takich działów, jak:

#
Skip to content