Nasza Klinika


MEDICAL MAGNUS CLINIC to nowoczesne, wielospecjalistyczne centrum medyczne z ugruntowaną renomą i wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy szeroki wachlarz usług w ramach przychodni, oddziałów szpitalnych, rehabilitacji oraz diagnostyki obrazowej USG, RTG oraz MR.

mmcenter-wieloletnie-doswiadczenie-1
Wieloletnie
doświadczenie
MISTRZOWSKA KLINIKA DLA WSZYSTKICH PACJENTÓW

Nasze serce od zawsze bije dla ortopedii i nieustannie rozwijamy swoje usługi medyczne w tym zakresie. Swoją działalność medyczną rozpoczęliśmy od Poradni ortopedycznej i Rehabilitacji prowadzonej w placówce na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. W 1998 r. rodzina Krochmalskich zakupiła nieruchomość przy ul. Kopernika 38 w Łodzi z założeniem rozwoju polskiej medycyny na najwyższym poziomie. I tak rozpoczęła się budowa i rozwój kompleksu medycznego MEDICAL MAGNUS CENTER. Zaledwie kilka lat później, bo już w 2004 r. rozpoczął funkcjonowanie pierwszy blok operacyjny w Medical Magnus Clinic na I piętrze oraz specjalistyczne poradnie lekarskie na parterze centrum. Kolejnym etapem był rozwój nowoczesnych bloków operacyjnych i Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej z 28 łóżkami szpitalnymi dla Pacjentów z całej Polski, którzy licznie korzystają z usług medycznych centrum od samego początku jego istnienia.


mmcenter-kompleksowa-opieka-1
Kompleksowa
opieka
MISJA

Naszą działalność opieramy na potrzebie poprawy zdrowia oraz poczucia bezpieczeństwa Pacjentów. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w oparciu o wiedzę i umiejętności naszego Zespołu, wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć współczesnej medycyny, wysokie standardy leczenia i pobytu w naszym centrum medycznym oraz szeroki zakres usług, w tym nowoczesnych narzędzi telemedycznych.


mmcenter-wybitni-specjalisci-1
Wybitni
specjaliści
WYBITNI SPECJALIŚCI

Największą wartością Medical Magnus Clinic są związani z nami ludzie. Cały Zespół angażuje się w wykonywaną pracę i niesienie pomocy potrzebującym Pacjentom. Naszą pasją jest medycyna i nieustannie rozwijamy nasze umiejętności oraz zakres świadczonych usług.


mmcenter-komfortowe-sale-chorych-1
Usługi
medyczne
USŁUGI MEDYCZNE

Świadczymy usługi w zakresie konsultacji osobistych i wideo-konsultacji, rehabilitacji, badań diagnostycznych (BEZTUBOWY rezonans magnetyczny, USG oraz RTG na miejscu), zabiegów ambulatoryjnych i operacji w trybie jednego dnia lub z pełną hospitalizacją na oddziałach szpitalnych. W poraniach specjalistycznych w naszym centrum medycznym konsultujemy m.in. w zakresie ortopedii, medycyny sportowej, rehabilitacji, chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, reumatologii, interny, medycyny pracy, onkologii klinicznej, neurologii, neurochirurgii oraz urologii. W zakresie opieki szpitalnej przeprowadzamy m.in. operacje ortopedyczne, urologiczne, chirurgiczne i neurochirurgiczne oraz prowadzimy leczenie onkologiczne (chemioterapia w trybie jednego dnia w ramach NFZ). Wszystkie wskazane usługi są świadczone prywatnie, a część z nich także w ramach kontraktu z NFZ.


mmcenter-operacje-na-nfz-1
Operacje
na NFZ
SZPITAL NA NFZ

Od lat współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia. W ramach NFZ wykonujemy m.in.:

  • zabiegi wszczepiania endoprotez stawu kolanowego i biodrowego,
  • zabiegi urologiczne w trybie jednego dnia (w tym biopsje prostaty, operacje stulejki, kruszenie kamieni),
  • prowadzimy leczenie onkologiczne na oddziale chemioterapii w trybie jednego dnia.

Zapewniamy krótkie terminy leczenia w komfortowej i kameralnej atmosferze nowoczesnego centrum medycznego.


mmcenter-certyfikaty-jakosci-1
Sportowcy
SPORTOWCY

Leczenie sportowców - mistrzów olimpijskich i mistrzów świata, a także osób uprawiających sport amatorski - stanowi istotną część działalności naszego centrum medycznego. Wielu naszych specjalistów, pracując w związkach sportowych jako konsultanci medyczni, związanych jest ze sportem i zawodnikami na co dzień. To doświadczenie przekładane jest na metody leczenia Pacjentów w naszej Klinice. Doktor Marek Krochmalski, założyciel Medical Magnus Clinic, uczestniczył w wielu misjach medycznych podczas olimpiad i imprez mistrzowskich, a obecnie opiekuje się sportowcami w Polskim Związku Lekkiej Atletyki.


mmcenter-rozwoj-1
Rozwój
ROZWÓJ

Nasi Specjaliści nieustająco podejmują działania służące rozwojowi naukowemu, zarówno poprzez pracę w renomowanych uczelniach, jak i udział w sympozjach naukowych, a umiejętności praktyczne zdobywają na licznych kursach specjalistycznych i szkoleniach. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku medycznym, jak również sami jesteśmy twórcami rozwiązań usprawniających proces leczenia Pacjentów oraz zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkich usług medycznych świadczonych w naszym centrum.


DO ZOBACZENIA W MEDICAL MAGNUS CLINIC
#
Skip to content